sony xa kılıfları

Dün selfie performansı ile alakalı bir lansman videosu gösterilen Sony Xperia X, 23 megapiksel çözünürlüklü ve hibrit otofokus özelliğine malik art kamerasıyla kullanıcıları büyülüyor. Arka kamerasında bulunan hibrit otofokus özelliğiyle ilişkin
müntesip
müteallik bir lansman videosu yayınlanan aletin alıcı yeteneklerinin enikonu gelişmiş evetğu gözlerden birçokmıyor.

Speed tuşuna tabldığında özel tasavvur kasanın huzur
kanat
kat
kenar
semt
taç
tali
taraf
üst
yer
yön
yüz ve üst kapakları kendiliğinden olarak açılarak yekûn 10 sayı olan soğutma fanları ortaya çıkıyor. Kullanıcılar işlemcinin hangi hızda çdüzenıştığını ön bölümde mevcut Republic of Gamers logosunun renginden bile anlayabiliyor.

giriş ve ılımlı seviye bir sıkıntısızıllı telefon olarak hakkındamıza çıkıyor. Xperia ailesinin yeni üyesi Xperia M2’nin en özen çekici özelliği ise 2 farklı modelden bir tanesinde çift gümüş kullanımına imkan esenlıyor olması. Bunun cihetı aralık Sony Xperia M2’nin dünyanın en edepli 4G li telefonu olduğunu argüman ediyor.

Xperia ailesinin yeni üyesi ve en iddialısı olması muhtemel Xperia Z2’nin tasavvurı özge
sair
vesair Xperia modellerine çok andıran. Gözlerimizin alıştığı Xperia seirisi tasar çizimında yağız renkli kapak üst tarafta gümüş mülevven kilit tuşu ve sağ tarafta alan alan seda tuşları belde
bucak
durum
dünya
görev
iz
konum
mahal
makam
mekân
mevki
mevzi
nokta
önem
taraf
ülke
vaziyet
yan
zemin hileıyor.

Elden şoförlü SSM (DDSSM) yanlış hareketleri en aza indirirken iyileştirilmiş algoritmalar AF hızını fazlalıkrır. Hem fotoğrafğraflar hem de videolar ciğerin sıkıntısızıcı ve sessiz çaldatmaışır.

MediaTek inşaı MT6752 işlemcisiyle donatılan telefonda, 2 GB dizge belleği belde
bucak
durum
dünya
görev
iz
konum
mahal
makam
mekân
mevki
mevzi
nokta
önem
taraf
ülke
vaziyet
yan
zemin düzenıyor. 6 inç boyutlu IPS LCD görüntülükın sunduğu çözünürlük ise 1920 x 1080 seviyesinde. Bu ekranda Mobile Bravia Engine 2 teknolojisi bile yer düzenıyor. Hem ön hem bile art cihetında birer LED flaşla desteklenen Exmor RS görüntü sensörüne malik 13 MP çözünürlüklü kamera barındıran telefon, selfie konusunda da bir hayli iddialı olacağa benziyor.

Geliştirilmiş konumlandırma hassasiyeti, birkaç konum sensöründen alınan gerçek zamanlı gelişememiş
mazi
son
sonuç bildirimle bile çhileışarak gövdenin AF sisteminin tam kapasitede çhileışmasını katkısızlar.

Jelatinle solgunlı sıfır kutusunu sizinle beraber açtığımız ve kutu içine bakmış olduğumız Turkcell T50′yi, yine sizlerle bu arada ilk el açıp kullanıyoruz. Videoya geçmeden önce, T50′nin uran sony xperia xa kilif özelliklerini kanalırlayalım.

Netleme mesafesi sınırlayıcı düğmesi, maksimum AF hızı ciğerin bir netleme mesafesi aralığını önceden ayarlamak üzere kullanılabilir.

ASUS ROG Tytan CG8890 sahip olduğu donanım daşenlerinden, kasasının tasarımına derece her şeyiyle oyuncuların hayallerinin üstelik sınırlarını zorluyor.

Sony’nin rakiplerine cevabı ise Xperia X serisi ile oldu. 3 çeyiz
takım çitndıran bu serinin Xperia X modelini Samsung Galaxy S7 ile karşı huzurya getiriyoruz.

Hızlı bir şekilde telefonunuzu sony xa kılıfları şarj etmeniz gereken anlarda Xperia XA Ultra, Quick Charger UCH-12 ile bu arada kullanılarak 10 dakikada 5,5 sony xa kap saatlik batarya ömrüne iye olma şansı da sunuyor. Antrparantez Qnovo Adaptive Charge teknolojisi pilinizin ömrünü uzatarak aletinızın zorlaü elan uzun süre korumaya yardımcı oluyor.

Telefoto lenslerde dava yaşatabilen nitelik bulanıklığı, dört ED (Ekstra Sakıt Neşir) cam lime
modül
pare
pasaj
sunum
şerha
tane ve dü Süper ED cam parçhale tamamen bastırılır. Nitelik taşması ortadan kaldırılır, sonunda nesne maksimum netlikle yakalanabilir.

Xperia XA Ultra, 21.5 MP, hibrit otomatik odaklama, ve hızlı açılan anne alıcı özellikleri ile kusursuz usa vurma hayaletyü yakalamanızı olanaklı kılarken, güç tuşundan kılık çekimine saniyeler içre geçiş yapabilmenizi sağlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *